Sassy in Poland

KIM JESTEŚMY

Raw Sassy Events International Ltd jest dzieckiem zrodzonym dzięki pomysłowi profesjonalistów zajmujących się od lat eventami. Pracujemy w branży od wielu lat, nie chcemy nawet pamiętać od ilu dokładnie i uwielbiamy to, co robimy ! Nasz cel jest dość prosty: być najlepszym ! Być liderem na rynku w zakresie „destination management services” i oferować naszym klientom usługi i doświadczenia na najwyższym światowym poziomie.

Czym się zajmujemy

Oferujemy i organizujemy spotkania prywatne i biznesowe, programy incentive, konferencje, imprezy sportowe i wydarzenia tematyczne i specjalistyczne dla klientów międzynarodowych obsługiwanych w wielu językach. Szczycimy się swoim podejściem all-inclusive” do organizacji imprez tzn. od opracowania koncepcji po organizację programu i obsługę naprawdę wyjątkowych wydarzeń. Nasze podejście „can do” do wszystkiego, co robimy, wynika z chęci zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów z zagranicy i realizujemy wszelkie projekty z uśmiechem!

Naszym celem jest profesjonalizm, dbałość o szczegóły, pełne zaangażowanie, duża dawka oryginalności i wkład w zrównoważony rozwój. Kochamy to, co robimy i chcemy, aby nasi klienci czuli tę pasję i zaangażowanie. Nasze imię „Sassy” oznacza żywy, odważny i pełen ducha i właśnie takimi chcemy widzieć nasze wszystkie wydarzenia.

Jesteśmy zespołem wielokulturowym i wielojęzycznym i mamy ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Jeśli chcesz porozmawiać z naszym przedstawicielem w Polsce, skontaktuj się z Agnieszką Jasińską – Goerdt pod adresem info@polhotrep.pl

NASZE DESTYNACJE

Jeśli szukasz idealnego miejsca na swój projekt, nie możesz się pomylić wybierając wschodnie rejony obszaru Morza Śródziemnego. Dobre połączenia z większości europejskich lotnisk, krótki czas przelotu, dobrze rozwinięta infrastruktura i oczywiście pogoda, której zazdroszczą nam kuzyni z Europy Północnej !

Po ponad dwóch dekadach organizowania niezapomnianych wydarzeń na Cyprze (zaczynaliśmy wcześnie !) postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność również na Grecję. Opierając się na naszym doświadczeniu i wykorzystując wszystkie nowe możliwości, jakie oferuje ten wspaniały kraj.

Niezależnie od tego, jaki kierunek wybierzecie, możecie być pewni tego samego wysokiego poziomu usług, najwyższej jakości zakwaterowania i atrakcji, oryginalnych pomysłów, pełnego zaangażowania, dbałości o szczegóły i nieograniczonego entuzjazmu, z którego jesteśmy znani!

ZAPLANUJCIE KOLEJNY SWÓJ WYJAZD W GRECJI LUB NA CYPRZE

Planujecie może następny wyjazd? A może po prostu chcecie się dowiedzieć, kim jesteśmy i co robimy. Bez względu na to, na jakim etapie planowania jesteście, my lubimy rozmawiać, więc dlaczego się z nami nie skontaktujecie już dziś?